Cadılar Bayramı Filmi 2019

Cadılar Bayramı 2019 filmi, Green, Jeff Fradley ve Danny McBride tarafından yazılan David Gordon Green’in yönettiği ve dublör arkadaşı James Jude Courtney ile birlikte rollerini Laurie Strode ve Michael Myers olarak tekrarlayan Jamie Lee Curtis ve Nick Castle’ın başrol oynadığı Amerikan slasher filmi. Myers’ı tasvir ediyor. Halloween film serisinin onuncu taksit ve önceki tüm netice bir retcon etkilerken Halloween (1978) doğrudan bir neticedir. Arsa, Cadılar Bayramı gecesi final gösterisinde Michael Myers ile yüzleşmeye hazırlanan travma sonrası bir Laurie Strode izler. Kırk yıl sonra öldürme çılgınlığından kurtuldu. Film ayrıca Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton ve Virginia Gardner’ı da canlandırıyor. Cadılar Bayramı 2019 film cast, şaşırtıcı ve çok yetenekli. Cadılar Bayramı 2019 filmi bedava yakında hazır olacak.

Zamanında yeni bir Cadılar Bayramı filmi geliştirmeyi başaran Dimension Films, Miramax’a dönen ve devamında Blumhouse Productions’a katılan bir filmin yapım haklarını kaybetti. 2016 yılının Mayıs ayında, orijinal ortak yapımcı John Carpenter’ın besteci, yapımcı ve yaratıcı danışman olarak yer alması ile resmi olarak ilan edildi. cadılar bayramı 2019 film fragmanı serbest bırakıldı ve Goosebumps verildi. cadılar bayramı 2019 filminin çıkış tarihi de açıklandı.

Cadılar Bayramı, 8 Eylül 2018’de Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterildi ve dağıtıcının Cadılar Bayramı III: Cadı Sezonu’ndan (1982) bu yana seriye katıldığı Universal Pictures tarafından, 19 Ekim 2018’de ABD’de gösterime girdi. . Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı; çoğu, hem en iyi Cadılar Bayramı sekansı hem de dizi için bir forma dönüş olarak görüldü. Dünya çapında 255 milyon doların üzerinde hasılat sağladı; bu, franchise’deki en yüksek hasılat filmi ve en yüksek hasılatlı slasher filmi ayarlanmamış dolarlarla yaptı ve Scream’in 1996’da daha önce belirlediği rekorları kırdı ve birkaç başka gişe rekorunu kırdı. İki bölüm, Halloween Kills ve Halloween Ends, sırasıyla 16 Ekim 2020 ve 15 Ekim 2021’de yayınlanacak. cadılar bayramı 2018 neticesinde yayınlanmak üzere. cadılar bayramı filmleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

29 Ekim 2018’de, Haddonfield’deki ölüm çılgınlığı nedeniyle Warren County Smith’in Grove Sanitarium’unda bulunan Michael Myers, yeni bir tesise transfer edilmeye hazırlanıyor. Gerçek suçlu podcast’ler Aaron Korey ve Dana Haines, Dr. Samuel Loomis’in eski öğrencisi Dr. Ranbir Sartain ile, ölene dek, ölene kadar, Michael ile tanışmadan önce geçmiş eylemleriyle ilgili bir fikir edinmek için röportaj yaptı. Harun, Michael’ın 1978’de giydiği maskeyi etkisiz bıraktı.

Illinois, Haddonfield’da Laurie Strode ağır müstahkem evinde izole bir hayat yaşıyor. İki kez boşandı, kızı Karen ile gergin bir ilişkisi vardı ve bir alkolik oldu. Laurie, 1978’deki trajik olaylar onu hala takip ettiği için mutlu olmaktan uzak; Michael’ın savaş eğitimi yoluyla potansiyel geri dönüşüne hazırlandı. Ertesi gece, Michael’ın nakliyesi çöktü ve kaçtı, bir baba ve oğlu arabaları için öldürdü ve eve Haddonfield’a döndü. Ertesi gün, Cadılar Bayramı’nda Michael, Aaron ve Dana’nın kız kardeşi Judith’in yerel mezarlıktaki mezarını ziyaret ettiğini ve onları bir benzin istasyonuna götürdüğü, onları öldürdüğü bir benzin istasyonunun yanı sıra tulumları için bir tamirciyi takip etti ve maskesini kurtardı. 1978’de Michael’ı tutuklayan Frank Hawkins’in yardımcısı, Şerif Barker’ı, Michael’ın transferden kaçtığını öğrendikten sonra Michael’ın yarattığı tehlike konusunda ikna etmeye çalışıyor. Laurie, bir haber yayınına kulak misafiri olduktan sonra Michael’ın kaçağını keşfetti ve Karen ile kocasını Ray’i uyarmaya çalıştı, ama endişelerini reddetti. anlattığımız cadılar bayramı 2019 filmi sona erdi, size filmin hikaye arsa izin verecek yukarıda verilmiştir. 2018 cadı cadılar bayramı neredeyse aynıydı.

O gecenin ilerleyen saatlerinde Michael bir mutfak bıçağı çalar ve iki kadını öldürür. Bu arada, Karen’ın kızı Allyson, erkek arkadaşı Cameron Elam’ı okulun sponsor olduğu Cadılar Bayramı partisinde aldatıyor ve en iyi arkadaşı Oscar ile birlikte ayrılıyor. cadılar bayramı 2019 filminin devamı, yakında halkın kullanımına açık sinemalarda yayınlanacak. Allyson’ın en iyi arkadaşı Vicky, erkek arkadaşı Dave geldiğinde Julian Morrisey’e bakmaktadır. Dolaba gizlenmiş olan Michael onlara saldırıyor. Vicky, Julian’ı kurtarmak için kendini feda eder ve Michael onu öldürür. Michael, Dave’i öldürdüğü için Julian kaçar. Hawkins ve Laurie olayı radyodan duyuyorlar ve Hawkins’in Vicky ve Dave’in cesetlerini bulduğu eve gidiyorlar. Hawkins ve Laurie, Michael’ı buluyorlar ve Laurie ve kırk yılda ilk kez yüz yüze geliyorlar. Laurie kaçar Michael’ı vurur, Sartain Şerif Barker’ı Michael’ın avına yardım etmesine izin vermeye ikna etti. Laurie, Karen ve Ray’i evinde korumaya ikna eder. Cadılar Bayramı 2019 filminin ebeveyn rehberi, çocuklarınızı filmde gösterilen şiddetten korumak için kullanabileceğiniz kurallara sahiptir. cadılar bayramı filmi 2018, çok yakında eğlence endüstrisinde yutturmaca olan bir şeydi.

Michael, Allyson ve Oscar’la karşılaşır, ikincisini öldürür. Hawkins ve Sartain Allyson’ı kurtarmak için tam zamanında geliyorlar. Hawkins Michael’ı öldürmeye çalışıyor, ancak Sartain – Michael’in esrarengiz motivasyonlarına takıntılı – Hawkins’i öldürüyor ve Michael’in öldürürken nasıl hissettiğini anlamaya çalıştığını ortaya koyuyor ve Michael’ın kaçış için “apeks avcısı” olarak algılanan rolünü pekiştirmek için düzenlediğini ortaya koyuyor. Kim başladığını bitirmeli ve Laurie’yi öldürerek kendini yeniden ele almalıdır. Hastasını hareket halinde görmeyi uman Sartain, Michael tarafından öldürülüyor. Allyson kaçar, Michael arabaları için iki milletvekili öldürür. Allyson, Laurie’nin Michael’in görünüp Ray’i öldürdüğü evine gelir.

Laurie, Michael ile buluşmaya başlamadan önce Karen’ın güvenliğini sağlamayı başarır. Laurie, Michael’a ciddi biçimde zarar verir ve iki parmağını keser, ama onu karnından bıçaklar ve bir balkona doğru iter; Michael, Laurie’nin cesedini kontrol etmeye gittiğinde, onu eksik bulur. Michael, Allyson ve Karen’ın peşinden giderken, ikincisi Michael’ı çeneyle vuruyor. Laurie aniden ortaya çıkar ve ona saldırır, onu bodrumdaki güvenli odaya hapseder. Laurie, Karen ve Allyson evi alevlendirdi ve üçlü geçen kamyonetin arkasından kaçtı. Yanan bodrumun son bir atışı gösterilir, Michael hiçbir yerde görülmez. Kredili bir sahnede, Michael’ın nefes aldığını duyduğunu ve hayatta kaldığını gösterir.

Leave a Reply

error: Content is protected !!